תוכנת המסרים המידיים fring

יום שישי, 5 ביוני 2009 1 תגובותרובנו משתמשים היום בתוכנת מסרים כלשהי, התוכנות הפופולריות ביותר הן Skype, Messenger וIcq, קיימות כמובן עוד תוכנות אבל אלה הן העיקריות. אחת מהתוכנות הללו כנראה מותקנת ברוב המחשבים בעולם, אבל מה עם הסלולרי?

קיימות די הרבה תוכנות לכל הפלטפורמות הסלולריות שנותנות מענה לצורך להיות מחובר לחברים גם כאשר אנחנו לא ליד המחשב ויש בידינו רק את המכשיר הסלולרי, היום אני אדבר על אחת מהן, לא סתם אחת אלא לדעתי הטובה ביותר בתחום - fring.

דבר ראשון שחשוב להזכיר שמדובר בגאווה מקומית, כן, כן fring היא תוכנה ישראלית כחול לבן.
לאחר שהרמנו לעצמנו קצת את האגו בואו נתקדם לתוכן עצמו.

fring זו תוכנת מסרים מידיים שמרכזת תחת קורת גג אחת כמה תוכנות, ביניהן כמובן שלושת התוכנות החשובות (Skype, Messenger, Icq), כשאני אומר מרכזת אני לא מתכוון רק לצ'אט דרך אחת התוכנות אלא גם תמיכה בשיחות קוליות בין מנויי Skype (כולל גם Skype out) וfring, שליחת קבצים בין המנויים ואפילו צפיה בפרופיל שלהם.


כמו כן התוכנה תומכת גם בכמה פלטפורמות נוספות כגון Google Talk, AIM, Yahoo, (בכל הפלטפורמות הללו התמיכה היא בצ'אט בלבד) וכמובן הלהיט החם כרגע Twitter.


עוד תכונה מצויינת שקיימת בפרינג היא תמיכה בשיחות SIP , אני אישית משתמש בשרותיה של חברה ישראלית בשם Free Telecom ולאחר הגדרה פשוטה אני גם יכול לבצע שיחות SIP דרך fring.

fring גם יודעת להציג לנו את כל רשימת אנשי הקשר הקיימים במכשיר, יומן שיחות ברור, כל חלונות הצ'אט הפתוחים ועוד.


אם חשבתם שזה כל מה שהתוכנה יודעת לעשות אז טעיתם, יש לתוכנה המון תוספים (Add-on) מדליקים שנותנים לתוכנה ערך נוסף ויתרון על שאר התוכנות הדומות בשוק, אני אישית משתמש בכמה מהתוספים- Last.fm- תוסף שמאפשר להאזין למוזיקה (חייב להיות חשבון קיים בLast.fm, עוד תוסף נהדר הוא תוסף Facebook- תוסף שמאפשר לקבל התראות ושינוים שקשורים לחשבון הFacebook שלכם, יש עוד כמה תוספים כגון Gmail notifier, WeFi, Yandex.mail orkut ועוד.


לידיעתכם לfring יש גירסאות לא רק לסימביאן אלא גם לאייפון ולמכשירי windows mobile.

אם אהבתם את כל מה שכתבתי עד עכשיו ודאי תשמחו לגלות שfring היא תוכנה חינמית וניתן להוריד את הגירסה האחרונה שלה מכאן או מהחנות החדשה של נוקיה הOvi store, כמו כן אני ממליץ לבקר באתר הבית של התוכנה.

כפי שניתן להבין מהכתיבה שלי אני מאוד אוהב את התוכנה, היא נותנת פתרון של ALL IN ONE, קלה מאוד להגדרה ולתפעול, פועלת ללא שום תקלות ובקיצור תוכנה מומלצת מאוד.

 

TwitThis

שווה קריאה חדש-הוט DiggIt! Del.icio.us Reddit Technorati Share/Save/Bookmark

1 תגובות: ל “ תוכנת המסרים המידיים fring בינתיים...

  • אנונימי 4 במאי 2010 בשעה 22:54
     

    אני חייב לציין גם שהתוכנה הזאת לדעתי בין הטובות שיש לסימביאן חוץ מ - X-polre

הוסף רשומת תגובה

Blog Widget by LinkWithin
Grab this Widget ~ Techie Blogger