גרסה חדשה לתוכנת Free Telecom

יום ראשון, 5 ביולי 2009 0 תגובות


לפני זמן קצר סיפרתי לכם על חברת Free Telecom ועל השירות שהיא מספקת, לפני כמה ימים קיבלתי מהחברה מייל שהתוכנה שלהם עברה שדרוג ויצאה בגירסה חדשה. בשבילי המידע הזה לא כל כך רלוונטי כי אני משלב את השירות של Free Telecom בתוכנת fring אבל אלו מכם, שמשתמשים בקליינט של Free Telecom על המכשיר שלכם, בוודאי תרצו לשמוע מה חדש בגרסה הנוכחית.
ובכן יש כמה שיפורים די משמעותיים בגרסה החדשה:

 1. תמיכה במכשירי נוקיה 5800, נוקיה E75 ונוקיה N97.
 1. שיפור מעבר בין חיבורי wifi ל-3G וההפך.
  1. לדוגמא: אם עבדת עם חיבור WIFI בבית ויצאת מהבית יתבצע מעבר אוטומטי ל-3G, כשתחזור הביתה החיבור יועבר ל-WIFI באופן אוטומטי.
  2. בדיקות החיבורים והמעבר ביניהם מתבצע כל 10 דקות –זאת על מנת לחסוך בזמני סוללה.
 1. שיפור בטווח קליטת ה-Wifi.
 1. שמירת סיסמאות WEP בנקודות Wifi חמות.
  1. במידה ונתקלת בנקודת wifi שלא שומרת לך את סיסמת ה-WEP –יש לבצע את הפעולות הבאות: תפריט>כלים>הגדרות>חיבור>נקודות גישה>בחירת נקודת wifi רלוונטית>הקלדת סיסמת ה-wep ושמירה.
 1. אפשרות לשלוט על חשיפת/העלמת מסך הצ'ט (חברים) ובכך לשפר את צריכת סוללה. אפשרי דרך מסך חייגן>> אפשרויות>>הגדרות>>מסך חברים.
 1. פיתרון לאי שמיעת צלצול "ממתינה" בחיוג ליעד בהמתנה.
 1. שיפור בממשק מול Skype.

החל מהיום, ובאופן הדרגתי עד סוף השבוע, תוכלו לעדכן את הגירסה הקיימת במכשירכם, גירסה למכשירי סימביאן.(גרסה חדשה למכשירים בעלי מערכת הפעלה windowes mobile הועלתה לפני כשבוע)במהלך ימים אלו, תופיע במכשירכם הודעה האם ברצונכם לשדרג, על מנת שתוכלו לשדרג את הגרסה שברשותכם, יש לאשר את העדכון, לאחר עדכון הגרסא מומלץ לכבות ולהדליק את הטלפון, ע"מ שכל ההגדרות החדשות יכנסו לתוקפן.

 

TwitThis

שווה קריאה חדש-הוט DiggIt! Del.icio.us Reddit Technorati Share/Save/Bookmark

הוסף רשומת תגובה

Blog Widget by LinkWithin
Grab this Widget ~ Techie Blogger