נוקיה 5230 - סמארטפון חדש נוסף מבית נוקיה

יום שלישי, 25 באוגוסט 2009 0 תגובותבנוקיה, החליטו כנראה לא להשאיר שום תחמושת לכנס Nokia World שיערך בתחיחת ספטמבר ולשחרר את כל ההכרזות על מכשירים חדשים עוד לפני שהכנס התחיל. לא עובר כמעט יום בלי שאנחנו שומעים על מכשיר חדש כזה או אחר מבית נוקיה והיום זהו תורו של נוקיה 5230.ה5230 הוא סמארטפון חדש של נוקיה, בעל מסך מגע שירוץ על מערכת ההפעלה סימביאן S60v5.
זהו מכשיר סמארטפון בעל מסך מגע הזול ביותר שנוקיה הוציאו עד היום ומחירו יהיה 149 אירו בלבד.
המכשיר דומה מאוד במבנה ל5800 ול5530 ובין התכונות הבולטות של המכשיר ניתן למצוא מסך מגע 3.2 אינץ', מצלמת 2 מגה פיקסל, A-GPS, כניסת אוזניות סטנדרטית (3.5mm), חריץ הרחבה לכרטיסי MicroSD עד 16G, תמיכה בתקשורת 3G/HSDPA ובלוטוס' מובנה.
המכשיר יהיה זמין בצבעי אדום, ורוד, כחול, צהוב כסוף ואפור.


מבחינת התוכנה, המכשיר יצויד במסך הבית החדש שכולל קיצורי דרך של תוכנות ושל 20 אנשי קשר (בדומה ל5530) ומגוון שרותי OVI כגון הOvi Store וOvi Maps. בחלק מהמדינות המכשיר יגיע בגירסת Comes With Music וNokia Music Store והמחיר לגרסת המוזיקה צפוי להיות כ259 אירו.
המכשיר צפוי להיות זמין למכירה כבר ברבע הרביעי של השנה.בהשקת המכשיר, נוקיה ממשיכה במגמה של "להביא את הסמארטפונים ואת מסכי המגע להמונים", במחיר הנמוך של 149 אירו בלבד, נוקיה מנסה להחדיר את המכשיר גם במדינות מתפתחות, יתרה מזאת, כפי שכתבתי בעבר, אני רואה כאן מהלך כולל של הפיכת מכשירי הסימביאן למכשירי Mid בטווח של עד 300-350 דולר והטמעת Maemo במכשיר Hi-End של החברה, חברים, אנחנו לא נראה יותר "ספינות דגל" של נוקיה רצים על סימביאן, מהיום הם יריצו Maemo.

את ההודעה המקורית לעיתונות ניתן למצוא באתר Nokia.

 

TwitThis

שווה קריאה חדש-הוט DiggIt! Del.icio.us Reddit Technorati Share/Save/Bookmark

הוסף רשומת תגובה

Blog Widget by LinkWithin
Grab this Widget ~ Techie Blogger