חשיבותו של מגן מסך

יום רביעי, 12 באוגוסט 2009 1 תגובותהרבה פעמים נשאלת השאלה האם יש צורך במגן מסך? ובכן, למכשירים בעלי מסך מגע התשובה היא כן בהחלט, רוב האנשים שיש בידם מכשיר בעל מסך מגע אכן מדביקים מגן מסך, הסיבה לכך היא בהרבה מקרים פסיכולוגית, בכל זאת מדובר במסך שנוגעים בו ובדרך כלל מדובר במסך גדול שתופס חלק נכבד מאוד מהמכשיר עצמו ולכן אנשים חושבים שיש יותר סיכוי שהוא יפגע.לגבי מכשירים ללא מסך מגע, הדעה בקרב המשתמשים חלוקה ורוב האנשים לא חושבים שיש צורך במגן מסך, גם כאן הסיבה היא בעיקר פסיכולוגית, לא נוגעים במסך ולכן לא סביר שהוא יפגע וישרט.
התובנה שלי בנושא היא חד משמעית: להדביק מגן מסך לכל טלפון שאתם מעוניינים לשמור עליו!
מגיני המסך בימינו זולים ובעלי מגוון רחב מאוד, אני אישית משתמש במגן מסך פשוט ושקוף לגמרי והאמת, אני בכלל לא שם לב שהוא מודבק על המכשיר.

למרות שאני משתמש בE71, שהוא ללא מסך מגע, השבוע קיבלתי תזכורת לחשיבות של מגן המסך:
לפני כמה ימים הייתי אצל חבר שלי בבית והטלפון היה מונח על השפה לידי, עוד חבר הגיע לביקור יחד עם הכלב שלו (רועה גרמני לא קטן) ומרוב השמחה הכלב קפץ על השפה וכמובן גם דרך על המכשיר שלי עם הציפורניים, עד שחילצתי את את המכשיר, החמוד כבר הספיק להשאיר שריטה די עמוקה על המסך, אתם בוודאי מתארים לעצמכם את שמחתי כאשר הורדתי את מגן המסך וראיתי שהמסך לא נפגע כלל.
הנה לכם דוגמא מצויינת לדרך זולה ופשוטה לשמור קצת יותר על המכשיר שלכם.לכל המעוניינים, אני רוכש את מגיני המסך שלי דרך eBay מאותו המוכר שקניתי ממנו את נרתיק הEPIKCase.
המחיר הוא ממש זול- 5 מגיני מסך תמורת 4.5$ כולל משלוח, פחות מ4 שקל למגן מסך!!!
מי שמעוניין לקבל פרטים נוספים ולרכוש את מגיני המסך יוכל לעשות זאת בקישור הבא.

 

TwitThis

שווה קריאה חדש-הוט DiggIt! Del.icio.us Reddit Technorati Share/Save/Bookmark

1 תגובות: ל “ חשיבותו של מגן מסך בינתיים...

הוסף רשומת תגובה

Blog Widget by LinkWithin
Grab this Widget ~ Techie Blogger