סקירת מוצר- נרתיק EPIKCase לנוקיה 5800

יום שבת, 22 באוגוסט 2009 0 תגובותכבר יצא לי להשתמש בנרתיק של EPIKCase עם הנוקיה E71, למעשה, הנרתיק הזה עוטף את הE71 שלי עד היום, מי שקרא את הסקירה שעשיתי לנרתיק בזמנו, בוודאי זוכר שהתרשמתי ממנו לטובה.
לפני כשבועיים החלטתי לפנק גם את ה5800 והזמנתי גם בשבילו את הנרתיק, שלשום הוא הגיע והיום אני ארשום עליו כמה מילים.כמו בנרתיק של E71, מדובר באותו החומר, סיליקון, אבל לא סיליקון דק שממנו עשויים רוב הנרתיקים אלא סיליקון טיפה יותר עבה והרבה יותר קשיח.למרות שמדובר בנרתיק סיליקון מוקשח יותר, הוא עדיין גמיש מספיק בשביל להכניס אליו או להיציא ממנו את המכשיר.
ברגע שהנרתיק התלבש על המכשיר הוא יושב עליו כמו כפפה, ללא שום תזוזות.רמת הגימור גבוהה, כל הפתחים (טעינה, מצלמה וכו,) נמצאים בדיוק במקומם ומקלים מאוד על גישה לכל פונקציות החומרה.

למרות שהנרתיק חלק יותר בצד החיצוני שלו מנרתיקי הסיליקון הרגילים, הוא עדיין מונע החלקה של המכשיר ויחד עם זאת גורם הוא מרגיש ביד טוב יותר מהנרתיקים הרגילים.

כפי שכבר כתבתי בעבר, נרתיקי EPIKCase מספקים הגנה מצויינת למכשיר, הפינות עטופות לגמרי, הנרתיק בולט טיפה בחלק הקדמי של המכשיר מה שעוזר למנוע פגיעה גם אם המכשיר נופל על ה"פנים", משקל הנרתיק הוא לא גבוהה במיוחד והוא מוסיף למכשיר גרמים ספורים בלבד, בגלל שהוא חלק בצידו החיצוני הוא גם אוסף פחות אבק, שערות וחלקיקי בד למינהם.בדיוק כמו עם הנרתיק של E71, אני מרוצה מאוד ויכול להמליץ בחום על הנרתיקים הללו.

רכישה:
את הרכישה ביצעתי כמו במקרה הראשון דרך eBay מהחנות של DCMUGEN, הנרתיק עלה 8$ (קצת יותר מ30 ש"ח) כולל משלוח, במידה ותרצו להזמין את הנרתיק, תוכלו לעשות זאת בלינק הישיר למוצר בeBay.
הנרתיק זמין ב5 צבעים שונים וניתן להזמין דוגמאות חלקות לגמרי, בלי שום צורות בגב הנרתיק.
מי שמעוניין לקרוא קצת יותר על החנות עצמה ולהתרשם ממוצרים נוספים, מוזמן לבקר באתר החנות.

 

TwitThis

שווה קריאה חדש-הוט DiggIt! Del.icio.us Reddit Technorati Share/Save/Bookmark

הוסף רשומת תגובה

Blog Widget by LinkWithin
Grab this Widget ~ Techie Blogger