סקירת תוכנה - Voice Inbox - הסוף לתא הקולי הסלולרי

יום שישי, 28 באוגוסט 2009 4 תגובותאני אתחיל בהסבר מקוצר לגבי משיבון פנימי.


כולכם וודאי מכירים את התא הקולי, זהו המקום שבו משאירים לכם הודעות קוליות כשלא תופסים אתכם בטלפון, התא הקולי הוא נחלתו של הספק הסלולרי, כדי לשמוע את ההודעה שהשאירו לכם אתם צריכים לחייג לתא הקולי שלכם, לעבור את הפתיח המhייגע, להתחיל ללחוץ על המספרים של התפריט ולבסוף לשמוע את ההודעה עצמה, אם מישהו תהה, לא מדובר בשיחת חינם.
כאן נכנס לתמונה המושג "משיבון פנימי", משיבון פנימי הוא למעשה אותו תא קולי כמו של החברה הסלולרית רק שהוא נמצא במכשיר שלכם, כאשר מישהו משאיר לכם הודעה, היא לא יושבת אצל ספק הסלולר אלא מוקלטת למכשיר עצמו וכאשר תרצו לשמוע אותה לא תצטרכו לחייג לשום מקום אלא להשמיע אותה מהמכשיר עצמו ובכך לחסוך בחשבון הסלולר.

תפעול:
Voice Inbox מבית WebGate, היא תוכנת משיבון פנימי והיא עושה את כל מה שתיארתי קודם.
התוכנה די פשוטה לתפעול, אתם צריכים להקליט הודעת פתיחה בסגנון: "שלום הגעתם ל... אני לא יכול לענות..." או כל הודעה אחרת שבא לכם, לקבוע תוך כמה שניות יופעל המשיבון (רצוי לקבוע כמה שניות לפני שהשיחה עוברת לתא הקולי הסלולרי, לדוגמא, אצלי השיחה עוברת לתא הקולי אחרי 30 שניות אז הגדרתי את הפעלת המשיבון אחרי 27 שניות) ולתת לתוכנה לרוץ ברקע, ברגע שתתקבל שיחה ואתם לא תענו, המשיבון יופעל באופן אוטומטי.לאחר שהמתקשר הקליט את ההודעה הקולית, תוכלו לשמוע אותה בקלות דרך התוכנה עצמה, כדי שלא תפספסו הודעות חשובות, יש לתוכנה אייקון קטן שמופיע במסך הבית שלכם וכאשר יש הודעות חדשות, צבעו משתנה מצהוב לאדום.

הגדרות:

לתוכנה יש כמה הגדרות די פשוטות, כפי שהזכרתי קודם, יש אפשרות לקבוע אחרי כמה זמן יופעל המשיבון, כמו כן ניתן להגדיר אורך מקסימלי של ההודעות שיתקבלו.
קיימת אפשרות להפעלת התוכנה באופן אוטומטי עם הדלקת המכשיר, תוכלו לבחור האם יוצג אייקון התוכנה במסך הבית ותוכלו אפילו להפוך את התוכנה ל"תוכנת מערכת" כדי שהיא לא תיסגר באופן אוטומטי במקרה של מחסור בזכרון.לנוחותכם, יש אפשרות לשמוע את ההודעות המוקלטות דרך הרמקול החיצוני או הפנימי של המכשיר.סיכום:
Voice Inbox, היא תוכנת Must Have מבחינתי והיא בין התוכנות הראשונות שאני מתקין במכשיר חדש או במכשיר שעבר שדרוג או פרמוט.
הפתרון של משיבון פנימי הוא הרבה יותר טוב מהתא הקולי הסלולרי, לא רק בגלל המחיר אלא בגלל הנוחות, הגישה להודעות היא מיידית ולא מצריכה חיוג ושמיעת תפריטים מייגעים, אין הגבלה בכמות ההודעות וההגבלה היחידה היא כמות הזכרון הפנוי שיש להקלטה.
השימוש בתוכנה הוא קל למדי, לאחר ההגדרה הראשונית, אני שוכח לגמרי שהיא בכלל רצה ברקע.
עוד נושא שחשוב להזכיר הוא יציבות התוכנה, קצר ולעניין - 4 חודשים 0 תקלות.
מבחינת משאבי מערכת, הצריכה היא כמעט אפסית, התוכנה צורכת כ500K בלבד של זכרון וההשפעה על הסוללה לא מורגשת בכלל.
בשתי מילים: המלצה חמה!

התוכנה נוסתה (ועובדת בשוטף) על נוקיה E71, לפי טענת החברה, יש גם תמיכה מלאה במכשירי מגע (s60v5).
התוכנה עולה 11.5$ וקיימת גרסת נסיון שאותה ניתן להוריד מכאן.
פרטים נוספים על התוכנה ניתן למצוא באתר WebGate.
 

TwitThis

שווה קריאה חדש-הוט DiggIt! Del.icio.us Reddit Technorati Share/Save/Bookmark

4 תגובות: ל “ סקירת תוכנה - Voice Inbox - הסוף לתא הקולי הסלולרי בינתיים...

הוסף רשומת תגובה

Blog Widget by LinkWithin
Grab this Widget ~ Techie Blogger