סקירה ראשונית של Sony Ericsson Kurara

יום שלישי, 24 בנובמבר 2009 2 תגובותכמיטב המסורת בזמן האחרון, האתר הרוסי Mobile-review והעורך הראשי שלו בפרט, מפרסם סקירה ראשונית של מכשיר שטרם הוכרז רשמית על ידי היצרן, הפעם מדובר בסוני אריקסון Kurara שפרטים ראשונים אודות המכשיר כבר התחילו לדלוף לרשת.הסקירה באתר היא בשפה הרוסית ולכן החלטתי לתרגם ולסכם בפני הקוראים את ההתרשמות הראשונה מהמכשיר.
לטענת הסוקר, אין במכשיר שום תכונה שאפשר להגיד עליה WOW, כבר ראינו מצלמה של 8M בSatio וכבר ראינו הקלטת וידאו HD בSamsung i8910, איכות הבניה של המכשיר טובה, בין החידושים של סוני אריקסון ניתן למצוא חיבור אוזניות סטנדרטי, חיבור טעינה MicroUSB ואפשרות להרחבת זכרון על ידי כרטיס MicroSD.
הסוללה, סבירה ומחזיקה בממוצע יום עבודה ומדובר בסוללה טובה יותר מזו של הSatio.
למכשיר יש מסך ממוצע ופחות טוב מהSamsung i8910, המסך מגיב טוב ללחיצות וסה"כ מדובר במסך די רגיל.
המכשיר מריץ את מערכת ההפעלה הסימביאנית בגרסה למסכי מגע (S60V5) ומעליה יש את ממשק המשתמש החדש של סוני אריקסון (כבר מופיע בSatio) שמאפשר גישה קלה לרשתות חברתיות כגון Facebook וTwitter.
הצלחת המכשיר, תלויה לפי הסוקר בתמחור שלו, במידה שסוני אריקסון יחליטו לתמחר אותו סביב ה400 אירו, הוא יהפוך למכשיר נישה, בדיוק כמו הSatio, אבל, אם החברה בסוני אריקסון יחליטו לתמכר אותו סביב 300 אירו, הוא יהיה להיט מכירות.

את הסקירה המקורית ותמונות נוספות של המכשיר, ניתן למצוא בMobile-review.

 

TwitThis

שווה קריאה חדש-הוט DiggIt! Del.icio.us Reddit Technorati Share/Save/Bookmark

2 תגובות: ל “ סקירה ראשונית של Sony Ericsson Kurara בינתיים...

הוסף רשומת תגובה

Blog Widget by LinkWithin
Grab this Widget ~ Techie Blogger